(

En Hızlı Biletin Tek Adresi

Bütçenizi Zorlamadan Seyahat Edin. 9 Taksit İmkanı...


Kampanyalara Git

Misyonumuz

Uçak Bileti Neden Biletname.com Adresinden Alınır?

 

uc

Uçak Bileti Avantajlarımız

Biletname.com Tüm havayollarının uçak bileti  fiyatlarını tek bir aramayla sorgulayarak satışa sunar. Tek bir ekranda biletinizi sorgulayabilir aynı ekranda kalarak bilet satın alma işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca tüm uçak biletleri için kredi kartına taksit seçenekleri sunuyoruz.

 

 

bilet

En Ucuz Uçak Bileti

Biletname.com sadece kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ayrıca hızlı bir şekilde en ucuz uçak bileti alabilirsiniz .Tüm havayolu uçak biletlerini tek ekranda karşılaştırabilir gidiş-dönüş uçak biletini farklı havayolları arasından seçebilir, tek ekranda kolaylıkla satın alabilirsiniz.

ssl

Güvenlik Alışveriş

SSL sertifikasına sahip olan sitemiz üzerinden yapılan tüm işlemler 3D güvenlik aşamasından geçer. 3D güvenlik sistemi bankanızın size göndermiş olduğu alışveriş şifresi yardımıyla geçilir.

En Ucuz Uçak Biletinizi Güvenle Alın

Yapılan işlemler, Barşan Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.

biletname.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm ( IATA Kodu : 8820080-3 ) tarafından yapılmaktadır.

Uçak Bileti Almanın En Kolay Yolu Biletname.com

Müşterilerine hem yurtiçi hem de yurtdışı en ucuz uçak bileti için en uygun fiyatları sunmayı amaçlayan Biletname.com, IATA üyesi olması nedeniyle dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz tüm destinasyonlar için uçak biletinizi en güvenli ve en pratik yolla alabilmenizi sağlar. Arama motorumuz tüm havayollarını tek bir aramayla tarayıp en ucuz uçak bileti üstte olmak üzere pahalıya doğru sıralama yapar. Aynı ekranda kalarak uçak biletinizi ister tek çekim isterseniz 9 taksite kadar almanızı sağlar. Müşterilerimize ucuz, pratik ve güvenli bir hizmet sunmak önceliğimizdir.

Güvenlik konusunun hassasiyetinin farkında olduğumuz için web sayfamızı mevcut güvenlik standartlarının üzerinde tutuyoruz. Web sayfamız bu gün itibariyle uluslararası güvenlik sertifikasına sahiptir. Bu güvenlik sertifikası sayesinde tüm bilgileriniz şifreli olarak taşınmaktadır. Ayrıca Kredi kartıyla yapılan tüm işlemler 3D full güvenlikli olarak yapılmaktadır. Cep telefonunuza banka tarafından gönderilen şifre girilmediği sürece hiç bir şekilde kredi kartınızdan çekim yapılmaz. Bu sayede güvenli bir şekilde biletinizi temin edebilirsiniz.

Önem verdiğimiz bir diğer konu da iletişim konusudur. Herhangi bir sorun karşısında anında Skype, email gibi araçlarla online müşteri desteği sağlamaktayız. Bunun dışında İptal, İade ve Değişiklik işlemleriniz için hafta içi 09:00-18:00 ve cumartesi günü 09:00-14:00 saatleri arası hizmet müşteri hizmetleri telefon numaramızı arayarak destek alabilirsiniz.

Uçak bileti satışı dışında, bloğumuz yardımıyla müşterilerimizin,  en ucuz uçak bileti, şehir rehberi, çeşitli makaleler yardımıyla, bilgi edinmelerini sağlıyoruz. Bu sayede sadece bilet almakla kalmıyor, aynı zamanda nereye uçmanız gerektiği konusunda da sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Biletname, diğer uçak bileti satış firmalarından ayıran temel işlevi ise, tek ekranda, karmaşık olmayan, gereksiz bilgilerden arındırılmış bir satış ekranıdır. Bununla birlikte diğer bir avantajımız da cep telefonlarına, tabletlere vb. mobil cihazlara uyumlu web tabanlı mobil sayfamızdır. Bu sayede mobil cihazlarınızdan kolay bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.

Bu bağlamda vizyonumuz müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir ve alternatif çözümler sunarak kolaylıkla uçak bileti satın almalarını sağlamak ve müşterilerimizi memnun kılmaktır.

Uçak Kalkarken Yolcular Nelere Dikkat Etmelidir?

Uçak yolculuğu tüm taşımacılık yöntemlerinden daha güvenilir bir ulaşım yöntemidir. Uçak kalkarken güvenli kalkış, iniş ve sağlığınız için dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Öncelikle uçak kalkmadan önce yapmanız gerekenlerden bahsedelim. Uçak biletinizle uçağa alındığınızda, el bagajınız varsa koltuğunuzun üzerindeki dolaba bagajınızı koymalı ve dolabın kapağının iyice kapatıldığından emin olmalısınız. Uçak kalkmaya yakın kemerlerinizin bağlanması anons edilir. Kemerlerinizi bağlamalı ve uçuşa hazır olmalısınız. Uçak kalkışı öncesinde kokluğunuz dik konumda olmalı, camların perdeleri açık olmalıdır. Yolculuğunuz süresince telefonunuz kapalı olmalıdır. Telefonun açık olması kazalara neden olmasa da uçağın elektronik düzenlerine ve uçak radyosuna zarar vermemesi nedeniyle kapatılması istenmektedir. Telefonunuzu uçak moduna alarak da resim çekilebilir, müzik dinleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz. Uçak kalktıktan sonra MP3 gibi elektronik eşyaların kullanılmasında sakınca yoktur.

Uçak kalkışa geçtikten sonra uçağın yükselmesi ve hızlanabileceği yüksekliğe ulaşmasına kadar kemerlerin takılı olması gerekir. Emniyet kemerinin çıkarılmasında sakınca olmadığı anonsu yapılana kadar kemerleriniz takılı olmalıdır. Uçağın kalkışı sırasında kulaklarda basınç oluşmaktadır. Uçak düz halde ilerlemeye başladığında bu basınç ortadan kalkacaktır. Nezle ve grip olanların rahatsızlıkları süresince uçak yolculuğuna çıkmaması önerilir. Çünkü basıncı östaki borusu dengeler. Nezle ve grip olanlarda östaki borusu tıkalı olur ve basınç normale dönmekte zorlanabilir. Ancak uçmanız gerekiyorsa sakız çiğneyebilir ya da burnunuzdan yavaş yavaş nefes alabilirsiniz. Tüm bu tedbirler sağlığınız korumak içindir. Uçuş yapmaya karar verdiğinizde uçak kalkarken dikkat edilmesi gerekenleri bilmenizde fayda vardır. Şehirler arası ulaşım sağlanacağından kaza riski en düşük olan ulaşım yolunu tercih ettiğinizde tüm bu kuralları ve en ucuz uçak bileti alacağınız noktaları bilmelisiniz. En ucuz uçak bileti bulmak ve ekonomik fiyatlara uçak yolculuğu yapmak için online web sitelerini tercih edebilirsiniz.

Ulaşmak istediğiniz noktaya geldiğinizde uçak piste iner ve olması gereken yere yavaş yavaş ilerler. Bu sürede yerinizden kalkmamanız gerektiği belirtilir. Antalya uçak bileti aldıysanız, Antalya havaalanına ulaşana kadar kaptan pilotunuz yol ve Antalya’nın hava durumu hakkında bilgilendirme yapacaktır. Antalya havaalanına geldiğinizde de bilgilendirmeler devam edecek ve tercih ettiğiniz firma adına yolcularına teşekkür edecektir. Uçak tamamen durduğunda koltuğunuzdan kalkabilir, kabin bagajınız varsa alarak uçaktan ayrılabilirsiniz.

Abone Ol


Yeni eklenen yazılardan haberdar olmak için e-mail adresinizle abone olmayı unutmayın!