(

En Hızlı Biletin Tek Adresi

Bütçenizi Zorlamadan Seyahat Edin. 9 Taksit İmkanı...


Kampanyalara Git

Anadolu Jet Hava Yolları Hakkında

Anadolu Jet havayolu  2008 yılının nisan ayında kurulan Anadolu Jet firması kar amacı gütmeden başlangıçta herkesin eşit şartlarda daha hızlı daha pratik ucuz  uçak bileti almasını sağlayarak insanlara hizmet sunmuştur. Bu alandaki yaptığı çalışmalarla  Türk Hava Yollarının yeni bir iş modeli olarak ve farklı bir ticari marka olarak  havayolu bünyesine katmıştır. Anadolu Jet ile ilk olarak Başkentimiz Ankara şehrinden Türkiyenin diğer Anadolu şehirlerine gidecek yolculara Anadolu Jet uçak bileti sağlayarak THY yolcularına sunulan hizmetlerin sadeleşmesini sağlamıştır. Bu sayede ucuz uçak bileti alınması sağlanmıştır. Anadolu Jet  avantajlı uçak bileti sayesinde daha geniş kitleye ulaşarak insanların uçak ile yolculuk yapmasını sağlamıştır.

 

Anadolu Jet kurulduğu yıl 2008’de sadece beş uçak ile seferlerine başlayan Anadolu Jet Birinci yılında filosunu sekiz uçakla 2010 yılında ise toplamda onaltı  uçakla sayısını arttırmıştır.. Günümüzde ise toplamda 31 uçağıyla ülkemizin her yerindeki her bütçeden insana hizmet vermeye devam etmektedir.

AnadoluJet  “Uçmayan Kalmasın” slagonu ile  her geçen gün daha çok gelişmeye devam etmektedir. .

Anadolu Jet Anadolu içinde tam olarak 45 farklı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir.

 

anadolujet, bora jet uçak bileti, ucuz bilet, en uygun bilet , ekonomik bilet, anadolujet bilet, ucuz anadolujet bilet , en ucuz uçak bileti, tatil bileti , uçak tatil bileti

Abone Ol


Yeni eklenen yazılardan haberdar olmak için e-mail adresinizle abone olmayı unutmayın!